بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِیم اِلـهی عَظُمَ الْبَلاءُ، وَبَرِحَ الْخَفاءُ، وَانْکَشَفَ الْغِطاءُ، وَانْقَطَعَ الرَّجاءُ، وَضاقَتِ الاَْرْضُ، وَمُنِعَتِ السَّماءُ، واَنْتَ الْمُسْتَعانُ، وَاِلَیْکَ الْمُشْتَکی، وَعَلَیْکَ الْمُعَوَّلُ فِی الشِّدَّةِ والرَّخاءِ، اَللّـهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد، اُولِی الاَْمْرِ الَّذینَ فَرَضْتَ عَلَیْنا طاعَتَهُمْ، وَعَرَّفْتَنا بِذلِکَ مَنْزِلَتَهُمْ، فَفَرِّجْ عَنا بِحَقِّهِمْ فَرَجاً عاجِلاً قَریباً کَلَمْحِ الْبَصَرِ اَوْ هُوَ اَقْرَبُ، یا مُحَمَّدُ یا عَلِیُّ یا عَلِیُّ یا مُحَمَّدُ اِکْفِیانی فَاِنَّکُما کافِیانِ، وَانْصُرانی فَاِنَّکُما ناصِرانِ، یا مَوْلانا یا صاحِبَ الزَّمانِ، الْغَوْثَ الْغَوْثَ الْغَوْثَ، اَدْرِکْنی اَدْرِکْنی اَدْرِکْنی، السّاعَةَ السّاعَةَ السّاعَةَ، الْعَجَلَ الْعَجَلَ الْعَجَل، یا اَرْحَمَ الرّاحِمینَ، بِحَقِّ مُحَمَّد وَآلِهِ الطّاهِرینَ
خانه اطلاعیه ها و اخبار اطلاعیه ها اطلاعیه اردوی زیارتی مشهد مقدس نوروز 1398
  • جستجوی پیشرفته
  • خبرنامه هیأت

b_550_400_16777215_0___images_stories_fpimages_m44.jpg

 

لطفاً نکات زیر را به دقت مطالعه و امضا نمایید:

1.این اردو فقط مختص دانشجویان دانشگاه شیراز و دانشگاه علوم پزشکی شیراز می باشد لذا این مجموعه پذیرای دیگر عزیزان نخواهد بود.

2.با توجه به کمبود فضای اسکان و امکانات و محدود بودن ظرفیت اردو ، اولویت اعزام با افرادی است که تاکنون به زیارت مشهد مقدس مشرف نشده اند و در صورت استقبال زیاد دانشجویان قرعه کشی انجام خواهد شد.همچنین این مجموعه هیچ تعهدی نسبت به دانشجویانی که جداگانه به مشهد سفر می کنند ندارد.

3.محل اسکان حسینیه قماش فروشها است که فاقد حمام می باشد لذا زائرین می بایست از حمام های عمومی اطراف حسینیه استفاده نمایند.

4.اسامی نهایی و ذخیره از تاریخ شنبه 11/12/97 ساعت 9 در پایگاه اینترنتی مجموعه هیأت محبین اهل بیت (س) به نشانی www.heiatsu.ir و همچنین در تابلو اعلانات محل ثبت نام، قابل مشاهده است.

5.جلسه توجیهی یکشنبه شب 12/12/97 بعد از مراسم هفتگی زیارت عاشورا در مسجد دانشگاه خواهد بود.حضور تمام افراد پذیرفته شده در این جلسه الزامی و عدم حضور به منزله انصراف کامل از اردو است و افراد ذخیره جایگزین خواهند شد.

6.زمان تحویل بلیط یکشنبه شب 12/12/97 همزمان با جلسه توجیهی خواهد بود. 

جهت دریافت بلیط همراه داشتن کارت دانشجویی ورسید پرداخت الزامی است.

7.در صورت انصراف افراد پذیرفته شده، تا تاریخ 16/12/97 مبلغ ثبت نامی به طور کامل عودت داده می شود بعد از این تاریخ هیچ گونه مبلغی برگشت داده نمی شود.

8.تاریخ حرکت از شیراز جمعه 25/12/97 ساعت 1 بعدازظهر و تاریخ حرکت از مشهد مقدس پنج شنبه 2/1/98 ساعت 1 بعدازظهر خواهد بود.شایان ذکر است مسیر رفت و برگشت از راه کویر می باشد.

9.هنگام حرکت همراه داشتن بلیط، کارت دانشجویی و کارت ملی الزامی است.

10.افراد پذیرفته شده حق جایگزینی هیچ فردی را به جای خود ندارند.در صورت انصراف افراد ذخیره جایگزین می شوند.

11.با توجه به اینکه بیشتر هزینه این سفر توسط مجموعه هیأت پرداخت می گردد لذا در طول اردو موظف به رعایت مسائل و مقررات اردو می باشید.هر روز زمان های مشخصی از وقت عزیزان را جهت برنامه سخنرانی یکی از اساتید حوزه و دانشگاه در محل حسینیه خواهیم گرفت که حضور افراد در این برنامه ها الزامی خواهد بود.ریز برنامه اردو در جلسه توجیهی و ابتدای سفر اعلام خواهد شد.

12.هر دانشجو موظف است وسایل شخصی مورد نیاز خود را به همراه داشته باشد.

13.هزینه ثبت نام 800000 ریال معادل هشتادهزارتومان می باشد.

14.برای ایجاد سهولت در بازپرداخت هزینه اردو به دوستانی که موفق به شرکت در اردو نخواهند شد، اطلاعات شماره حساب و شماره کارت شما دریافت می گردد تا از طریق این شماره حساب مبلغ به حساب شما واریز گردد لذا اطلاعات حساب بانکی خود را دقیق وارد نمایید.

15.حجاب کامل (پوشیدن چادر) در تمام مدت اردو الزامیست. 

16.تلفن تماس : 09177055340 از ساعت 16 تا 18